D8991EFB65A24028805AF4B6AE71C525032B2054D15E4589A69B34C0A530C7F9
Strona główna
O nas > Historia firmy
CDN Comarch Partner
 

Biuro Usług Informatycznych INFORMER nieustannie od 10 lat pracuje dla dobra Klientów. Pomagamy w doborze najnowszych, ale sprawdzonych rozwiązań. Służymy radą i pomocą. Doradzamy i wspieramy. Ciągłe doskonalimy i zwiększamy nasze możliwości przez stałe szkolenia. Owocuje to rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Obecnie nasz zespół liczy 7 pracowników. Młodzi i dynamiczni specjaliści z dziedzin: informatyki, automatyki, internetu i multimediów potrafią sprostać różnorodnym zadaniom. Kwalifikacje i umiejętności naszych pracowników potwierdzają certyfikaty zdobyte na różnorodnych szkoleniach. Zapewniamy szybki serwis i wsparcie dzięki dobrej organizacji pracy.

Choć siedziba firmy znajduje się w Krakowie, swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Wynika to z oczekiwań stawianych przez naszych najstarszych i głównych klientów. Należą do nich Ośrodki Wczasowo-Szkoleniowe "Geovita", działające pod patronatem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów powołaliśmy w 1999 roku Dział Kreacji. Jego zadaniem jest projektowanie i budowa stron i serwisów WWW oraz prezentacji multimedialnych. Współpraca osób obdarzonych talentem artystycznym ze specjalistami od internetu i multimediów pozwala na pełne czerpanie z możliwości jakie przynosi dziś technika komputerowa. Bez rezygnacji z walorów estetycznych czy funkcjonalnych.

Korzystamy z rozwiązań technologicznych i urządzeń renomowanych firm: Intel, Compaq, R&M, Legrande, 3Com, Microsoft, OpenShop, Novell, Cisco, Lucent, HP, IBM, Toshiba i innych. Naszymi partnerami są duże polskie firmy m.in.: Asbis, Compaq Polska, Veracomp, Techmex, ABC Data, Cezar, Techdata.

Podstawowe wartości, którymi kierujemy się w działaniu to: wiedza, doświadczenie i rzetelność w wypełnianiu powierzonych zadań.

Nowości
avast! 4 SBS Standard Edition
Promocje
Serwer HP ProLiant ML350 G4p
avast! reseller
w gr
strona główna o nas kontakt oferta sklep pobierz e-mail
wstecz
pomoc
 
Wersja demonstracyjna CDN OPTIMA